ODTÜ ‘ye Hoşgeldin Toplantısı (ODTÜ’yü Kazanan Öğrencilerle Buluşma)

24. Ağu, 2017 , in Duyurular, Güncel

Sevgili ODTÜ’lü arkadaşım,

Zorlu ve yorucu bir çalışma döneminin ardından Türkiye’nin en iyi, Dünya’nın da sayılı üniversiteleri arasında yer alan Orta Doğu Teknik Üniversitesine girmeye hak kazandın, tebrikler!

Çağdaş eğitimin öncüsü olan ODTÜ; teknik, sosyal ve kültürel açıdan nitelikli 130000’in üzerinde mezuna sahiptir. Adana ODTÜ Mezunları Derneği olarak ODTÜ’yü ve ODTÜ’lü olma ruhunu yaşatıyor ve üniversitemizi sahipleniyoruz. Şehrimizde bulunan mezunlarımızı bir araya getirmek, bağlarımızı güçlendirmek ve üniversite ile mezunlar arasında bir köprü olma gayesi içerisinde çalışıyoruz.

Bu sebeple siz yeni ODTÜ’lüler ile tanışmak ve ODTÜ’ye atacağınız ilk adımda sormak istediklerinizi yanıtlayabilmek adına bir “tanışma toplantısı” gerçekleştiriyoruz. Bu toplantıda Adana, ve Osmaniye illerimizden aynı bölümü kazanan arkadaşlarınla tanışma fırsatı da bulacaksın.

Toplantımız 06.09.2017 Çarşamba günü saat 17:00 de Adana Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası 9.Kat Toplantı Salonunda yapılacak. Biz, farklı mesleklerden mezunlar orada olacağız, ailenle birlikte senin de katılımını bekliyoruz. Adana Mezunlar Derneği olarak öğrenciliğinde ve sonrasında her zaman yanındayız.

ODTÜ’ye Hoş geldin – Tanışma Toplantısı

Tarih : 06.09.2017

Saat : 17:00

Yer : Adana Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Meclis Toplantı Salonu – 9.Kat

Reşatbey Mah. Atatürk Caddesi Seyhan/ADANA

Yorum Yaz