Tanışma Kokteyli – 11 Aralık 2009

11. Ara, 2009 , in Aydabirler

11 Aralık 2009..
 
Adana Sabancı Sosyal Tesisleri..
 
Adana ODTÜ Mezunları Derneği Tanışma Kokteyli..
 
Saat 19:00
 *
Herkes yabancı ve fakat okul ortak.. Herkes heyecanlı ve fakat merhabalar samimi.. Yaşlar farklı ve fakat bakış açıları benzer.. Tek bir sıkıntı var, o da yine form doldurmak! Hem de kuyrukta bekleyerek.. Ne de olsa kuyruk bir ODTÜ klasiği..
 
Eh bi ton ODTÜ’lü formlar dolduruyor, fotoğraflar çekiliyor, yakalara tanıtım kartları takılıyor.. Ortam cümbüş.. Ne yapalım, formumuzu doldurduk, fotomuzu çektirdik, yaka kartımızı aldık.. Ahanda yeni bir üye agam.. Vatana millete hayırlı olsun!
 
İlk tur tanışma faslının ardından, baktık ki, bi grup insan (YK) projektörün önüne geçmiş yüzlerindeki heyecanı dile getiriyorlar.. Bize güç verin, birimiz hepimiz – hepimiz birimiz diyorlar.. Son dönemde toplumlarda gitgide ön plana çıkan dayanışma ruhunun fitilini ateşlemişler, bize sadece destek vermek kalıyor agam..
 *
25 Kasım 2009’da resmi olarak kurulan Adana ODTÜ Mezunları Derneği bugün 5. Ayının içerisinde ve şimdiye kadar birbirinden özel aktiviteler derledi. Önce ODTÜ’lü olarak sonra da Adana’da bulunmaktan dolayı daha az şanslı kesimlerle farklı yönlerle hayatı paylaşıp farkınızı topluma yansıtmak mı istiyorsun agam?
 
Bizden adam olmaz lafına kanmayan, değişim rüzgarında kollektif gücün bireysel güce olan üstünlüğüne inanan, yılmayan, onurlu ve adam gibi adam mısın agam?
 
Az konuşup çok iş yapan, insanların içindeki enerjiyi ortaya çıkarabilen, büyük resme bakmaya odaklı yaşayan, hayatın farkında olan mısın agam?
 
Aramıza hoş geldin, geç bakalım mutfağa!
 *
Çağ, kolları sıvama çağı..
 
Dönem, herkesin kendi evinin önünü temizleme dönemi..
 
Devir, hayatı yaşama sanatında ustalaşma ve bunu paylaşma devri..
Her Ay’ın ikinci Salı günü gerçekleşen AYDABİRlerde görüşmek üzere agam.
*
Saat 21:30
 
Adana ODTÜ Mezunları Derneği Tanışma Kokteyli..
 
Adana Sabancı Sosyal Tesisleri..
 
11 Aralık 2009..
 
Refik Bayram

ME 01

Kokteyl Fotoğrafları için:

http://www.odtuadanamd.org/galeri-2/tanisma-kokteyli/

Yorum Yaz