ODTÜLÜ Adanalılar – Tanışma Toplantısı / Ankara

24. Ara, 2010 , in Güncel, Haber

İlk tanışma toplantımız 6 Aralık 2010 Pazartesi günü oldu. İkincisi ise 6 Şubat’ta Adana’da olacak. Bu sefer Adana’daki mezunlarımızla öğrencilerimiz biraraya gelecek..

Herkese Merhabalar;
Bir ODTÜ’LÜ taze mezun olarak (Salih DEMİRTAŞ- IE’10), ADANA ODTÜ MEZUNLARI DERNEĞİNİN belki de sürdürülebilirliği için en önemli aktivitelerinden birinin yazısı için kalemi elime alıyorum.
6 Aralık akşamı henüz ODTÜ’de öğrenci olan arkadaşlarla, onlara derneğimizi tanıtmak amacıyla ufak bir tanışma toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıdaki amacımız her ne kadar bir popülâsyonun hayatını sürdürebilmesi ya da herhangi bir sistemin devamlılığını mümkün kılması için ana şart olan “GİRDİ” artırımını sağlamak olsa da biz bu aktiviteyi ilk defa gerçekleştirebilmenin mutluluğunu yaşadık. Bu yüzden arkadaşlarımızın katılımı bizler için çok önemliydi ve onları kazanmış olmamız en büyük dileğimizdir. Toplantının genel havasını ise, yine GÖZLERİ PARLAYAN İNSANLAR TOPLULUĞUNA girdiğimiz için heyecanlan verici, İLK ADIM projesi gibi bir solukta meraklı bakışlarla başlayıp güler yüzlerle bittiğinde ne çabuk dediğimiz için üzücü geçmiştir. Fakat bu kısa toplantının derneğimiz adına ileriye dönük uzun aktiviteleri tetikleyeceğinden eminiz. Şimdiye kadar desteğini esirgemeyen ODTÜ Mezunlarının, kendileri için çok büyük bir şans olabileceğini öğrenen ve ODTÜ’lü yeterliliğini fark etmenin hazzına kavuşan arkadaşlar adına Adana’da dernek adına çalışan arkadaşlara Ankara’daki potansiyele güvenebileceğinizi söyleyebilirim.
ODTÜLÜ ADANALILARI bir araya getiren arkadaşlar adına yardımları için Seda Mullaoğlu, Halil İ. Öncü ve Ahmet Salmanoğlu’na teşekkür ederim.
Salih DEMİRTAŞ
Endüstri Mühendisi- 2010

Bir Yorum

hüseyin erdoğan

24. Ara, 2010

merhaba arkadaşlar

tanışma toplantısı iyi güzelde derneğinizin yeri adananın neresinde acaba merak ediyorum.
kolay gelsin

Yorum Yaz