Bahar Yemeği – 1 Mayıs 2010

01. May, 2010 , in Aydabirler, Güncel

1 Mayıs Bahar Yemeği, Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Ahmet Acar, ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü  Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Turgut Tümer, Çukurova Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Alper Akınoğlu, Rektör Yardımcımız Sn. Prof. Dr. Nevzat  Özgüven ve Rektör Danışmanımız Sn. Prof. Dr. Bilgehan Ögel’in katılımıyla Şato Restaurant’ta gerçekleşti.

Anlamlı bir gündü 1 Mayıs, 33 sene sonra işçi ve emekçiler yeniden Taksim Meydanı’ndaydı. Kendi bayramlarında işçi olduklarını yeniden hatırladılar demişti spiker. Biz de ODTÜ’lü olduğumuzu yeniden hatırladık o gece.

Kimler yoktu ki gecede 130 mezunumuz eski arkadaşlarını yeniden gördüler, anılarını yeniden hatırladılar.. İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği Başkanı Burcu Küçükbabacık, Mersin ODTÜ Mezunları Derneği Başkanı Murat Turhan ve Mersinli mezunlarımız da bizleri yalnız bırakmadılar..

ODTÜ’lülere yakışır bir proje; “Bilim Merkezi” projesi sunuldu gecede.

 

Gecenin ilerleyen saatlerinde burs fonu yararına piyango düzenlendi. Mezunlarımız cüzi bir bağış karşılığı tatlı piyango biletleri (ODTÜ logolu çikolatalar) aldılar ve çekiliş sonucunda o gecenin anısına güzel hediyeler kazandılar.

Gecenin fotoğrafları için..

http://www.odtuadanamd.org/galeri-2/bahar-yemegi-1-mayis-2010/

 

Yorum Yaz